Ostim Web Tasarım

Firmamız uygun fiyatla özel yazılım, web tasarım, SEO ve AdWords reklam hizmetleri sunar.

AdWords

02.11.18

Google AdWords’a reklam vermek isteyenler reklam paketleri burada yer alıyor. AdWords sayesinde hiç uğraşmadan Google üst sıralarına tırmanın.

İnternet’in gelişim göstermesi pek çok sektörü doğrudan etkiledi. Bu sektörlerin başında da reklamcılık geliyor. Dijital pazarın merkezde olduğu reklam sektöründe, artık herkesin kazanmasına olanak var. Dünyanın açık ara farkla en büyük arama motoru olan Google, bu avantajı kullanıcılarına sunmuş durumda. Ülkemizde de %90’a yakın bir kullanımı olan Google sayesinde sitenize reklam alabilir ya da başka sitelerde şirketinizin reklamını yayınlatabilirsiniz. Google reklamları günümüzün en popüler reklam opsiyonlarından birisi haline geldi. Hem ucuz maliyetlere sahip olması hem de çok ciddi bir etki yaratması bu durumun temel nedenidir. Google reklamları temel olarak iki gruba ayrılır. Bunlardan bir tanesi Adsense, diğeri ise Adwords. Her iki sistem de Google aracılığı ve referansıyla işliyor ancak içerikleri ve amaçları bir nebze farklı.

Google Adwords

Bir şirketiniz varsa es geçmemeniz gereken bir sistem. Google tarafından sunulan Adwords hizmeti sayesinde organik bir trafik alabilir, markanızın kurumsal değerini arttırabilirsiniz. Başka sitelerde yer alacak adınız sayesinde şirketinizin bilinirliği kısa süre içinde artacaktır. Reklamlar, arama sonuçlarında yüksek sıralarda yer almaya hak kazanır.Öte yandan web sitelerinin içinde kenarda ya da üstte de yer almanız mümkün.Metin ve URL planlaması yapmak bu noktada çok önemlidir. Bu reklamları verirken nasıl bir hedef kitleye hitap ettiğinizin de rolü çok büyüktür. Doğru reklamları, doğru hedef kitlesiyle buluşturmak için iyi bir analiz yapılmalıdır. Anahtar kelime çalışmaları, bu konuda ciddi bir etkiye sahiptir. Öte yandan Google reklamları için güvenilirlik hayati derecede önemlidir. Bu reklamların çatısı altında olabilmek adına güvenilir bir altyapı oluşturmaya özen göstermelisiniz. Reklamlarla beraber tıklanma sayısında gözle görülür bir artış meydana gelir. Bu artış sizi hızla yukarılarda tutacaktır. Google reklamlarına ilişkin, bizimle iletişim kurabilir, bizden bu konuda destek talep edebilirsiniz.

Google Ads

Bir diğer Google reklam biçimi de yukarıda da değindiğimiz üzere AdSense. Adsense reklam vermek isteyen şirketlerden öte, reklam almak isteyen kullanıcıları heyecanlandıran bir proje. Bir başka deyişle trafiği yüksek web siteniz sayesinde reklam alıp para kazanma olanağınız söz  konusu. Ürün tanıtımında bulunmak isteyen kişiler, sitenizden yararlanabilir. Google arama motoru ise, bu vitrin için size her ay belli bir miktar ödemektedir. İki taraf arasında Google, aracı pozisyonundadır. Uzman ekibimizin Google reklamlarınızı yönetmesine izin verin, kısa sürede dilerseniz yayınladığınız, dilerseniz de yayınlattığımız reklamlar sayesinde kazanç elde edin.

Son Yorumlar